Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody v atetice

6. 2. 2009

Byla jsem jednou byla na závodech v atletice. Bylo to tam hezký, a hlavně když všichni odcházeli tak byli strašně vysmátý a já se jim nedivim... Když jsem zrovna házela krikeťákem a co by jste ode mně čekali? Samozřejmě jsem něco musela províst. A jak jsem házela a najednou mi to ulítlo a trefila jsem to rovnou do rozhočích který tam seděli!!! Já jsem se musela válet pozemi a ostatní se mnou, na tyhle závody nikdy nezapomenu!  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to sem já nenapsal

(ondra, 2. 3. 2009 16:43)

Co dělate ja nic o elze nepsal tak co mě tady obviňujete.

omluva

(Elza, 1. 3. 2009 22:40)

Teď moje omluva(chápu že si to asi každej číst nebudete, ale chci aby všichni věděli, jak to je)takže se chci teda omluvit, za to že jsem dělala pravopisný chyby a nebo překlepy... ale kdo se nikdy nesplet??? no já nikoho takovýho teda naznám!!!

my, co jsme pomáhali vyzdobit nástěnku jsme se dohodli, že uděláme stránky, MY VŠICHNI! já sem je měla založit, taky sem je udělala. Nidko sem první dva dny nedal ani jeden blbej příspěvek, zato já sem jich sem dala přes padesát, to vim jistě! a právě protože sem nikdo nic nedával a bylo tady toho málo, tak sem sem dala příspěvky třeba jako vtipné obrázky, blondýna, chris angel, ostatní videa a prostě věci které s naší třídou nesouvisí, s tím, že až tady těch věcí bude víc ( o nás) tak to zase smažu. po pár dnech jako první ondra sem dal novou rubriku trailery a dal do ní videa a nadpisy těch videí měl s malíma písmenama, a protože sem si toho všimla, tak sem mu to opravila na velký a poprosila jsem ho, aby to už všechno psal s velkýma začátečníma písmenama. potom už se tyto stránky cekem rozjeli a přibyli tu příspěvky od jany a kačky, tak sem rubriky nesouviceící s naší třídou vymazala. Ještě sem zapoměla říct, že kačka sem dala příspěvek v oranžový barvě, a tak sem ho dala do černý a zelený, aby to bylo jako zbytek stránek. kačka mi řekla, že jí to nevadí.

Jenže klukum to asi vadilo, že jsem smazala ty ostatní rubriky přitom jen ondra tam dal asi 10 videí (z kluků), toť vše, a jinak já sem se s tím co sem vymazala taky děla pěkně dlouho... No a kluci se naštvali, úplně totálně změnili úvod ( aby to bylo jako všechno na mě) a smazali články, což si mymslim že s naší třídou souvisí, pokud ty články píšou lidi od nás ze třídy, upravili tady barvy článků a někde i texty, napsali sem komentáře s textem třeba jako "seš fakt píííča" (omlouvám se za ten váraz, ale je to tak) a šli si založit svoje vlastní stránky...

a teď mi všichni vyčítaj, že sem opravovala cizí chyby a přitom já sem dělala chyby... a taky se divim, že mi to napsala právě kačka s janou, který po celou tu dobu stáli při mě (teda asi) a se všim co dělám a co budu mazat souhlasily (teda pokud já vim)

Jo a ještě chci říct, že to, že budu mazat ty příspěvky nesouvisející s naší třídou sem oznamovala den do předu

tak si to každý přeberte jak chcete, a chápu, že si tento dlouhý spis asi moc lidí číst nebude, ale chci aby to tady někde bylo napsaný. Taky se ještě omlouvám že sem tenhle kometář nepsala spisovně a s velkýma písmenama, jak to má bým, asi tu budou ještě sem tam překlepy, tak se omlouvám KAČKO A JANO!!! (ach bože!)

nejsem lama

(třešta, 1. 3. 2009 22:04)

hlavně v klidu všechno se dá řešit v klidu já si s takovejma s prominutím kokotama nebudu špinit ruce stačí jenom povyhrožovat ale jakmile se tady zase oběví nějake komentář ohledně tyýhle strányk a že ej elza....tak si mě nepřejte!!!!!!

ZMRDE

(!!!!!!!!!!!!!!!, 1. 3. 2009 22:01)

dobre bratranku dem donej spolu do zmrda :)

ZMRDE

(!!!!!!!!, 1. 3. 2009 22:00)

je ty curacku elza je moje sestřenice a ty ji nadavas az si te najdu tak te zabiju zmrde!!!!!!!!!!

ZMRDE

(!!!!!!!!, 1. 3. 2009 21:45)

je ty curacku elza je moje segra a ty ji nadavas az si te najdu tak te zabiju zmrde!!!!!!!!!!

přestaň

(zastance elzy, 1. 3. 2009 21:42)

hele ty machyrku proč ji nadavas ona vam chce proste udelat něco pro vasi tridu a ty ji budes nadavat do píči bez za mamou a rekni ji do oci píčo no to si nedovolys na to si malej pán tak sklapni tu tvoji nevimachanou hubu a omluv se!

...

(Elza, 1. 3. 2009 20:50)

ondro, ty by si sem nikdy svuj trapas nenapsal, tak tady nenadávej. Jo a mimochodem, máš pěkný jméno, nechci bejt sprostá, ale příště by stačilo se sem prostě podepsat pod pravym jménm a ne pod "pííííčo" (musim to napsat)

pííííčo

(pííííčo, 1. 3. 2009 17:49)

JSI FAKT VELKÁ PÍÍÍÍČA

Hezky

(Míša, 27. 2. 2009 19:57)

Fakt dobry
a zajima mne poc tu mas ten kod

NEKECEJ

(Roman, 23. 2. 2009 18:48)

nekecej

MNO

(Jako, 16. 2. 2009 12:31)

ehm......omg

 

 

Portrét

Archiv

Kalendář
<< březen / 2019 >>